Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

www.oyundetay.org

Scroll to top

Üst

iOS
Yorum

Hay Day

Hay Day

Hay Day, bir çiftlik oyunudur ve süreklilik gerektiren bir uygulama olup, ileri derecede bağimlılık yapabilir. Baştan uyarayım istedim :)

Uygulama ucretsiz olarak hizmet vermektedir. Bildiğimiz çiftlik oyunları gibi olup oyunda ilerleme hızı hayli yüksektir. Oyunda görevlerimizi yerine getirdikçe seviye atlıyoruz. Her seviye atlamada bize yeni özellikler açılıyor ve ürettiğimiz ürünleri satarak ek gelir elde edebiliyoruz.

Oyun ilerledikçe heyecanı artıyor ve tam bir bağımlılık yaratıyor. Besleyebildigimiz hayvanlar sırasıyla tavuk, inek, domuz ve koyun. Seviye atladıkça bunlar açılıyor ve zorluklardan bir tanesi hayvanları beslemek, Çünkü hayvanlardan ürün (yumurta, pastırma, süt ve yün) aldığımız zaman onları beslememiz gerekiyor. Fakat sadece bir yem yapma makinemiz mevcut olduğundan bazen yetiştiremeyebiliyoruz.

Onun dışında sürekli ummadığımız şeylerle karşılaşıyoruz ve bu da oyundan sıkılmamamız için yeterli oluyor. Arada müşteriler gelip ürün istiyor ve fiyat veriyorlar, ona göre de satış yapabiliyoruz. Bu tür oyunlara ilgisi olan herkes, mutlaka Hay Day’i indirip oynamalı . Bu oyunu oynayanlari Facebook’tan da bulabilirsiniz ve çiftliginizde onların satışa sundugu ürünlerden ihtiyaciniz olanı alıp katkıda bulunabilirsiniz.

Artı Yanları

  • Uyarılar ile ürünler hazır olduğunda haber veriyor.

Eksi Yanları

  • Para biriktermek zor ve işleri hızlandırmak için uygulama içi alımla elmas almak gerekiyor.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır